SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA OTWARCIE

IV SEZONU OPOLSKIEJ LIGI ROBOTÓW - 2017/2018

Już najwyższy czas rozpocząć zmagania naszych wspaniałych robotów na szkolnych arenach. W tym sezonie czeka nas moc wrażeń podczas siedmiu turniejów rozgrywanych w tym sezonie OLR.

Podobnie jak w poprzednim roku rozpoczynamy zawodami w Komprachcicach

Komprachcickie Walki Robotów http://www.psppnw.pl/index.php/kwr, organizowane przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Jana Twardowskiego w Komprachciach, Publiczną Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Polskiej Nowej Wsi oraz firmę Bunlab, już na stałe wpisały się w kalendarz rozgrywek Opolskiej Ligi Robotów.

Zawody odbędą się 20 grudnia 2017 r.

Zostaną rozegrane następujące konkurencje:

Szczegółowy harmonogram zawodów zostanie wkrótce opublikowany na stronie OLR

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem Opolskiej Ligi Robotów obowiązującym w sezonie 2017/2018 (zakładka Info).

Zgłoszenia wraz z wypełnionymi oświadczeniami należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do dnia 12 grudnia 2017 r.